Instagram


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mouselt/domains/led123.lt/public_html/wp-content/plugins/wiguard-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /home/mouselt/domains/led123.lt/public_html/wp-content/plugins/wiguard-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

Stebėjimo sistemos

led123_cameras

Šiuolaikinėje visuomenėje nuolat tobulėjant, nuolatinės inovacijos yra itin svarbios siekiant patenkinti įvairius klientų poreikius. „Dahua Technology“, pasaulyje pirmaujantis į vaizdo įrašą orientuotas išmanusis daiktų interneto sprendimas ir paslaugų teikėjas, neseniai išleido savo atnaujintas 2.0 spalvotas tinklo kameras, kurios siūlo visiškai naujas funkcijas, įskaitant dvigubą objektyvą, 4K spalvotą vaizdą, kintamo židinio objektyvą ir dirbtinio intelekto funkcijas. – tai gali žymiai optimizuoti stebėjimo stebėjimą ir būti labai naudingas galutiniams vartotojams dėl aiškaus ir spalvingo vaizdo išvesties.

Dviejų objektyvų kamera

Atnaujintas Full-color 2.0 dabar siūlo dviejų objektyvų kameras su didele F1.0 diafragma, kuri surenka 2,5 karto daugiau šviesos, palyginti su F1.6 diafragma. Dual Light Fusion funkcija leidžia kamerai rinkti matomų spalvų detales ir informaciją apie šviesumą naudojant atskirus objektyvus. Šiose kamerose yra dvigubas CMOS (1 / 1,8 colio ir 1 / 2,8), užtikrinantis 36% padidintą ryškumą ir 14 kartų didesnį S / N santykį. Naudojant pikselių lygio kadrą po kadro atvaizdavimą, šios dviejų objektyvų kameros pateikia didelę vaizdo raišką ir ryškias spalvas, net kai papildoma balta šviesa išjungta, taip sumažinant šviesos taršą ir vabzdžių pritraukimą, kurie gali neigiamai paveikti scenos stebėjimą. Be to, naudojant didelio tikslumo AA (Active Alignment) procesą, visi šių kamerų objektyvai ir jutikliai yra tiksliai sulygiuoti, užtikrinant, kad vaizdas būtų užfiksuotas ir atkurtas aiškiai ir tiksliai.

4K spalvotas vaizdas

Detalės ir spalvos yra du pagrindiniai stebėjimo stebėjimo elementai. Jie gali būti naudojami aptikti ir atpažinti taikinius, kad būtų išvengta bet kokių galimų incidentų ar įvykių. „Full-color 2.0“ 4K tinklo kamerose yra 1/1,2 colio vaizdo jutiklis. Palyginti su įprastine 8 MP kamera, šis vaizdo jutiklis žymiai padidina pikselių dydį 110 %, todėl gali užfiksuoti 4K spalvotus vaizdus realiuoju laiku net esant prastam apšvietimui. Be to, šios Full-color 2.0 kameros taip pat gali pasigirti 42% padidintu ryškumu ir 400% padidintu S/N santykiu, todėl užtikrinamas aiškus ir aukštos kokybės stebimos scenos vaizdas.

Vari-focal objektyvas

Atnaujintose Full-color 2.0 tinklo kamerose naudojamas motorizuotas įvairaus židinio objektyvas su apytiksliai. 5x optinis priartinimas ir automatinio fokusavimo funkcija, kuri gali išlaikyti aiškias stebimos scenos detales net ir priartinus. Tai išsprendžia sunkumus fiksuojant ryškių spalvų detales apie taikinius naktį arba esant silpnam apšvietimui, o tai yra dažnas skausmo taškas naudojant tradicines IR įvairaus židinio kameras. Jis apima siauras vidaus erdves ir plačius lauko scenarijus, todėl valdymas tampa patogesnis ir labai sutaupo laiko bei darbo sąnaudų.

AI funkcijos

Be to, atnaujintos Full-color 2.0 tinklo kameros gali veikti su Dahua 5-I / L serijos NVR, kuri leidžia spalvomis ieškoti žmonių ir transporto priemonių taikinių bei išgauti atitinkamą vaizdo medžiagą. Tai apima asmens drabužių spalvą (viršuje ir apačioje), taip pat automobilio išorės spalvą. Be to, dar viena nuostabi šios kamerų serijos AI savybė yra AI tvarkaraštis, leidžiantis naudotojams nustatyti įvairias AI funkcijas pagal laiko grafiką, suteikiant daugiau lankstumo stebint ir labai sumažinant eksploatavimo išlaidas.

„Dahua Technology“, siekdama aptarnauti savo partnerius ir klientus visame pasaulyje, siekia „saugesnės visuomenės ir išmanesnio gyvenimo“ misijos. Išleisdama atnaujintas Full-color 2.0 tinklo kameras, „Dahua“ pristato dar vieną naujų technologijų artileriją, galinčią optimizuoti įprastą stebėjimą ir patenkinti įvairius klientų poreikius. Tai idealus pasirinkimas ieškantiems aiškesnių ir detalesnių vaizdų ir vaizdo įrašų net esant silpnam apšvietimui ir net priartinus. Jame taip pat yra dirbtinio intelekto funkcijų, kurios gali sutaupyti laiko ir sumažinti išlaidas, todėl jis tinkamas įvairiems pritaikymo scenarijus, pavyzdžiui, viloms, mažmeninės prekybos parduotuvėms ir automobilių stovėjimo aikštelėms.

Norėdami pateikti užsakymą, tereikia parašyti mums laišką arba paskambinti.