Instagram


Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/mouselt/domains/led123.lt/public_html/wp-content/plugins/wiguard-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

Warning: foreach() argument must be of type array|object, null given in /home/mouselt/domains/led123.lt/public_html/wp-content/plugins/wiguard-core/widgets/instagram_widget.php on line 53

Apšvietimas statybai

Pramoninis LED juostinis šviestuvas 25 ir 50 m, su voleliu.

Tai pramoninis LED juostinis šviestuvas su voleliu, praktiška sujungimo juosta, kuri yra labai lanksti ir patogi naudoti. LED juostelė yra tiesiogiai prijungta prie AC230V arba AC110V ir nuimama ten, kur norite gero darbo šviesos. Naudojimo sritys, tokios kaip laiptai, garažai, pastoliai, liftų šachtos ir kitos vietos, kur pageidautina geras darbinis apšvietimas.

Dėl didelės galios prieš naudojimą išvyniojama visa jungties juosta. Juostelę galima naudoti viduje ir lauke. Visuose modeliuose yra 5 m guminis laidas ir tvirtas įžemintas kištukas.

Ši LED šviesos juosta taip pat gali būti naudojama kaip avarinė šviesos juosta, tik reikia turėti avarinį maitinimo šaltinį.

Ar norite apšviesti didesnį plotą paprastu būdu? Naudodami mūsų 25 arba 50 metrų ilgio LED jungtį gausite labai gerą apšvietimą, kurį lengva naudoti ir montuoti daugelyje vietų!

Ši lanksti šviesos juosta yra galinga LED juostelė ant rankinio būgno, kuris yra tiesiogiai prijungtas prie 230 V įtampos. LED juosta yra 25 arba 50 metrų ilgio, o jos šviesos diodai yra paskirstyti per visą ilgį, kad skleistų tolygų ir gražų apšvietimą. Dėl tvirtos kapsulės jis labai tinka šiaurietiškam klimatui.

Jis naudojamas daugeliu atvejų ir daugeliu atvejų gali pakeisti tradicinius darbo žibintus. Puikus įrankis bet kuriam meistrui.

Savybės:

1. 25 arba 50 metrų LED juosta ant būgno.
2. Jungiamas tiesiogiai prie AC220V arba AC110V.
3. Galingas ir tolygus apšvietimas.
4. Tvirta konstrukcija be lūžtančių dalių.
5. Galima naudoti lauke ir viduje.
6. Greitas ir paprastas montavimas.
7. Vietos taupymas.
8. Energiją taupantis.
9. Šviesos juostelė yra atspari dulkėms ir gali atlaikyti skalavimą iš visų pusių. Tinka naudoti lauke ir reiklioje aplinkoje.

25 m. – 180€+pvm; 50 m. – 280€+pvm